LinkedIn: Top 25 ekspè medya sosyal yo swiv

gid maketing linkedin

Jason Miller dènyèman afiche sou medya sosyal ke li te santi tankou li te bay nesans lè dernye kreyasyon l 'te finalman pibliye. Pa gen dout li fyè de ti bebe sa a! La Gid sofistike komèrsyaliz a LinkedIn se kokenn ... kreyatif, kolore, ak chaje ak konsèy nan men pwofesyonèl maketing diferan, ka itilize diferan, ak yon tòn resous yo. Si ou pa te telechaje li ankò - telechaje li epi itilize li kòm yon lis verifikasyon pou ki jan w ap mete rezo biznis ou sou LinkedIn nan travay!

Gid sa a te ekri avèk ou nan tèt ou, komèrsyalize a sofistike. Pare pou pran maketing medya sosyal ou nan yon nivo pwochen, tape nan attitude pwofesyonèl la ak anbrase opòtinite yo vas ki tann-ogmante konsyantizasyon, enfliyans pèsepsyon, jenere kondwi, epi finalman kondwi revni ak LinkedIn.

Telechaje nouvo eBook nou an epi aprann:

  1. Poukisa biznis ou bezwen mache sou LinkedIn
  2. Ki jan yo tape nan solisyon maketing pwisan LinkedIn a nan kondwi objektif ou
  3. Ki jan yo elaji rive nan ou maketing kontni pa pataje kontni ki enpòtan ak vize ak pwofesyonèl nan mond lan
  4. Kouman angaje pwofesyonèl biznis ak anons ekspozisyon rich ak anons tèks trè vize
  5. Ak plis ankò!

Mwen te absoliman kònen ale nan chèche konnen ke mwen te ki nan lis pami lòt lidè yo nan endistri a ke mwen admire ak respè anpil! Isit la nan lis la:

  1. Jay baer - Oratè, otè, konsiltan ak blog Konvenk epi konvèti. Twitter: @jaybaer LinkedIn
  2. Michael Brenner - Direktè Senior, Maketing Global nan SAP, Prezidan ak ko-fondatè
    nan Business2Community ak blog B2B Maketing Insider. Twitter: @BrennerMichael LinkedIn.
  3. Michael Brito - Group Direktè Medya ak Angajman nan WCG, yon konpayi W2O ak blog Britanik. Twitter: @Britopyen LinkedIn.
  4. Jeff Bullas - Konsiltan, Oratè, Blogger. Twitter: @jeffbullas
    LinkedIn.
  5. Brian Carter - VP nan Maketing nan Infinigraph, otè, oratè. Twitter: @briancarter LinkedIn.
  6. Brian Clark, fondatè ak CEO nan Copyblogger. Twitter: @copyblogger LinkedIn.
  7. Heidi Cohen - Kolonis. Twitter: @heidicohen LinkedIn.
  8. Steven Farnsworth - Chèf Digital Strategist nan Jolt, Digital Maketing, Author, Oratè. Twitter: @steveology LinkedIn.
  9. Barry Feldman - Pwopriyetè nan Feldman Creative, Oratè. Twitter: @FeldmanCreative LinkedIn.
  10. Ann Handley - Head nan kontni nan Maketing pwof, Otè. Twitter: @annhandley LinkedIn.
  11. Matt Heinz - Prezidan nan Heinz Maketing Inc Twitter: @HeinzMarketing
    LinkedIn
  12. Douglas Karr - CEO nan Highbridge, Ofisye Maketing Chèf nan CircuPress, Otè. @douglaskarr LinkedIn
  13. Jason Keith - CEO nan Sosyal fre. @jasonkeath LinkedIn
  14. Nichole Kelly - CEO nan Sosyal Media Explorer, SME Digital Author, Oratè. @Nichole_Kelly LinkedIn.
  15. Dave Kerpen - CEO Likeable lokal, otè, oratè. @DaveKerpen
    LinkedIn.
  16. Stephanie Sammons - Fondatè nan Branche Konseye ™, Oratè. @StephSammons LinkedIn.
  17. David Meerman Scott - Maketing Estratejis, Oratè, Otè. @dmscott LinkedIn.
  18. Jason Miller - Sr Manadjè, Maketing avantou, LinkedIn Maketing Solutions. @JasonMillerCA LinkedIn.
  19. Lee Odden, CEO nan TopRank Maketing sou entènèt, Otè, Oratè @leeodden LinkedIn.
  20. Joe Pulizzi - Fondatè nan Content Maketing Enstiti, Otè, Oratè. @JoePulizzi LinkedIn.
  21. Viveka Von Rosen - LinkedIn ekspè, otè. @LinkedInExpert LinkedIn.
  22. Neal Schaffer - Otè, Oratè. @NealSchaffer LinkedIn.
  23. Koka Sexton - Global Sr Manadjè Maketing nan LinkedIn. @kokasexton LinkedIn.
  24. Mike Stelzner - Fondatè nan Sosyal Media Egzaminatè, Otè. @Mike_Stelzner LinkedIn.
  25. Todd Wheatland - VP Maketing nan Kelly Services, otè, oratè. @ToddWheatland LinkedIn.

4 Kòmantè

  1. 1
  2. 2
  3. 4

    In the above article as you have mentioned some prefaces about the social media marketing; for those reasons I will definitely download your eBook! One thing more you have posted really admirable list of people.

Ki sa ou panse?

Sit sa a sèvi ak Akismet diminye Spam. Aprann kijan kòmantè ou a trete.